הסטודיו נוסד על ידי הלן ויקס ב-2008.
הלן, בידע, בנסיון וברגישות נוגעת בחיבור בין עולמות התוכן החזותי והתעשייתי.
 תחת ידינו עוצבו עשרות אפליקציות, אתרי תוכן ומערכות ניהול מורכבות.
אבני היסוד והערכים של הסטודיו הם סקרנות, יצירתיות, דיוק מירבי, יחס אישי ושאיפה למצויינות.  

תכירו את צוות הסטודיו

בצוות של Helen Wix Studio תמצאו מעצבות מגניבות, מגוונות וסופר מוכשרות, כל אחת בתחומה, כולן בעלות השכלה אקדמית גבוהה בעיצוב, ידע וניסיון של שנים בתחום. כצוות אנחנו מאפיינות ומעצבות מוצרים מדוייקים שיובילו כל מוצר למימוש הפוטנציאל העסקי שלו.

helen_2
הלן ויקס
מעצבת מומחית UX/UI. מנהלת הסטודיו.
הלן מעצבת גרפית רב תחומית. בוגרת בעיצוב תעשייתי ומולטימדיה, בעלת תואר B.Ed בהצטיינות בשילוב הוראה בתחום העיצוב והאומנות. עם ניסיון מעל 20 שנה בתחום עיצוב חווית המשתמש. מצטיינת בעיצוב ממשקי משתמש אינטואיטיביים למוצרים דיגיטליים מכל הסוגים החל מעיצוב אפליקציות לנייד ועד לעיצוב מערכות ניהול מורכבות. מלמדת את התחום גם באקדמיה. המצויינות מלווה את הלן בכל אשר היא עושה ומעצבת.
אוהבת אתגרים, מאוד קשובה, ורסטילית ומדוייקת. מחוץ לשעות עבודה בסטודיו, מרכזת יחד עם שותפות את הגינה הקהילתית באזור מגוריה ומעבירה סדנאות יצירה לילדים באירועי הגינה.
adi_2
עדי אוסט וייס
מעצבת UI
נעים מאוד! אני עדי, מעצבת גרפית וארטדירקטורית עם ניסיון של 10 שנים בעיצוב. בוגרת בצלאל, תואר ראשון B.Design בעיצוב תקשורת חזותיתמעצבת בתחום ה-UI/UX ובתחום עיצוב תדמיתי ומיתוג. אוהבת להכניס צבע וחיים בעיצוב. שואפת תמיד להגיע לדיוק מירבי ולהתעדכן בטרנדים הכי חדשים שיש בעולם הדיגיטל והפרינטאוהבת לצלם, לטייל בשווקים ולאסוף עתיקות. אספנית בנשמה של קופסאות פח צבעוניות, כובעים, ספרי עיצוב והשראה.
בואו נעבוד יחד