הסטודיו נוסד על ידי הלן ויקס ב-2008.
הלן, בידע, בנסיון וברגישות נוגעת בחיבור בין עולמות התוכן החזותי והתעשייתי.
 תחת ידינו עוצבו עשרות אפליקציות, אתרי תוכן ומערכות ניהול מורכבות.
אבני היסוד והערכים של הסטודיו הם סקרנות, יצירתיות, דיוק מירבי, יחס אישי ושאיפה למצויינות.  

תכירו את צוות הסטודיו

בצוות של Helen Wix Studio תמצאו שלוש מעצבות מגניבות, מגוונות וסופר מוכשרות, כל אחת בתחומה, כולן בעלות השכלה אקדמית גבוהה בעיצוב, ידע וניסיון של שנים בתחום. כצוות אנחנו מאפיינות ומעצבות מוצרים מדוייקים שיובילו כל מוצר למימוש הפוטנציאל העסקי שלו.

natasha_1
נטאשה קירילוב
מעצבת UI
שמי נטאשה ואני מעצבת UX/UI בוגרת שנקר. יש לי רקע במיתוג ועיצוב גראפי, ונסיון של מעל 7 שנים בתחום העיצוב. אני מעצבת פיקסל פרפקט בנשמה. אוהבת טבע, ים, מוזיקה, לרקוד וסרטי קומיקס.
helen_2
הלן ויקס
מעצבת מומחית UX/UI. מנהלת הסטודיו.
הלן מעצבת גרפית רב תחומית. בוגרת בעיצוב תעשייתי ומולטימדיה, תואר B.Ed בהצטיינות בשילוב הוראה בתחום העיצוב והאומנות. עם ניסיון מעל 20 שנה בתחום עיצוב חווית המשתמש. מצטיינת בעיצוב ממשקי משתמש אינטואיטיביים למוצרים דיגיטליים מכל הסוגים החל מעיצוב אפליקציות לנייד ועד לעיצוב מערכות ניהול מורכבות. מלמדת את התחום גם באקדמיה. המצויינות מלווה את הלן בכל אשר היא עושה ומעצבת. אוהבת אתגרים, מאוד קשובה, ורסטילית ומדוייקת. מחוץ לשעות עבודה בסטודיו, מרכזת יחד עם שותפות את הגינה הקהילתית באזור מגוריה ומעבירה סדנאות יצירה לילדים באירועי הגינה.
adi_1
עדי אוסט וייס
מעצבת UI
נעים מאוד! אני עדי, מעצבת גרפית וארטדירקטורית המתמחה בעיצוב לפרסוםבוגרת בצלאל, תואר ראשון B.Design בעיצוב תקשורת חזותיתמעצבת בתחום ה-UI/UX, ארט ומיתוג. אוהבת להכניס צבע וחיים בעיצוב. נשואה ואימא לאחת + כלבאוהבת לצלם, לטייל בשווקים ולאסוף עתיקות. אספנית בנשמה של קופסאות פח צבעוניות, כובעים, ספרי עיצוב והשראה.
בואו נעבוד יחד